M

Co warto wiedzieć o realizacji testu – pytania techniczne

Strona główna9 FAQ9 Co warto wiedzieć o realizacji testu – pytania techniczne


Jak zamówić test?

Jeśli chcesz zamówić test napisz do nas na adres hello@design-mindset-detector.com lub skorzystaj z formularza znajdującego się na stronie internetowej w zakładce „Kontakt”. W formularzu zaznacz, czy interesuje Cię test lub test z sesją. Jeśli potrzebujesz faktury, podaj dane firmy w uwagach do zamówienia.

Co się będzie działo dalej?

  • W osobnym mailu prześlemy fakturę pro forma z prośbą o dokonanie płatności.
  • Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres e-mailowy wskazany w zamówieniu otrzymasz zaproszenie do testu wraz z indywidualnym linkiem. Link ważny jest 6 miesięcy. W osobnym mailu prześlemy także fakturę do zamówienia.
  • Raport z wynikami otrzymasz mailem w ciągu 1 godziny po wypełnieniu testu.

Jak długi jest czas oczekiwania na link do testu?

Link do testu zostanie wysłany po zaksięgowaniu płatności, na adres e-mailowy wskazany w zamówieniu.

Nie dotarł do mnie link do wypełnienia testu. Skąd mogę go pozyskać?

Zacznij od sprawdzenia SPAMu oraz innych folderów poczty np. Oferty. Jeśli nie znajdziesz tam e-maila z linkiem, napisz o nas na adres hello@design-mindset-detector.com . Jeśli piszesz poza naszymi godzinami pracy, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Jeśli przerwę wypełnienie testu, czy mogę do niego wrócić?

Niestety nie. Test powinien zostać wykonany za jednym razem.  Zajmuje to ok. 20 minut. Warto zapewnić sobie komfortowe warunki na czas jego wypełniania. Jeśli przerwiesz test i nie możesz do niego wrócić napisz do nas na adres hello@design-mindset-detector.com

Gdzie znajdę raport po wypełnieniu testu i jak długo będę na niego czekać?

Raport zostanie przesłany e-mailem w ciągu 1 godziny po  wypełnieniu testu. W przypadku wyboru opcji z sesją mentoringową, raport przekaże ekspertka po spotkaniu.

Czy mogę dostać fakturę za zakup?

Tak. Dane do faktury można podać w formularzu kontaktowym podczas składania zamówienia. Mail z fakturą zostanie przesłany po dokonaniu zakupu.

W jakich godzinach obsługa sklepu jest dostępna? 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. Jeśli piszesz lub dzwonisz poza naszymi godzinami pracy, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Czy mogę zwrócić zakupiony test? 

Tak. Masz 14 dni na zwrot, o ile  nie skorzystałeś_aś  z linku. Aby dokonać zwrotu napisz do nas na adres hello@design-mindset-detector.com. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.  

Chcę zamówić więcej niż 1 test. Jak mogę to zrobić?

W tym celu napisz do nas na adres  hello@design-mindset-detector.com lub zadzwoń po numer telefonu +48 576 203 011. Jeśli piszesz lub dzwonisz poza naszymi godzinami pracy, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Czy mogę kupić test dla kogoś innego?

Tak. Podczas składania zamówienia przez formularz kontaktowy, w uwagach do zamówienia, podaj  imię, nazwisko oraz adres e-mail osoby, która ma wziąć udział w badaniu. Na ten adres zostanie wysłany indywidualny link do testu oraz raport.

Jak przygotować się na spotkanie z ekspertką?

Spotkanie nie wymaga specjalnego przygotowania. Zadbaj o komfort rozmowy on-line, tj. przygotuj  przestrzeń, w której możesz bez skrępowania rozmawiać, sprawdź sprzęt oraz łącze internetowe. Nasze ekspertki łączą się z kamerą. 

Sprawdź również ↠ pytania merytoryczne